Hakkımızda

EMPATHY HAKKINDA

Empathy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2000-2005 yılları arasında yapılan yurtdışı eğitim çalışmalarının ardından,

2005 yılında kurulmuş olup, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimize başvurularıyla ilgili ,nerede ve hangi alanda eğitim görebileceği konusunda birçok farklı seçenek sunma ve arzu ettiği eğitim konusunda vermesi gereken kararlara yardımcı olma ve destek verme, istediği türden konaklama seçeneği sunmanın yanı sıra, vize dosyalarının hazırlanmasında ve de uçak bileti temini konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Empathy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak referans yolu ile ağımızı genişletmekte olup, butik hizmet vermekteyiz. Süreçte öğrencilerimize yurtdışında eğitime başladıkları andan itibaren irtibatımızı kesmeden , eğitim süreçlerindede yanlarında olup , yalnız olmadıklarını hissettiriyoruz.
Amerika, İngiltere, İrlanda, Kanada, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, İspanya, İtalya, İsviçre, Almanya, Ukrayna, Fransa ,Rusya‘nın içinde bulunduğu geniş yelpazedeki seçkin anlaşmalı okullarımızla , öğrencilerimize eğitim imkanları sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Yurtdışına eğitim almak amacı ile gitmeyi planlayan öğrencilere kaliteli ve verimli bir eğitim sağlayabilmeleri için karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru bilgileri verip onları doğru şekilde yönlendirmek ve karar aşamasından itibaren içinden geçecek tüm süreçleri ( ülke , şehir, okul ve program seçimi sonrasında okul kayıdı , konaklama seçimi sonrasında konaklama kayıdı ,havalimanı karşılama, vize , sigorta, uçak ) öğrenciler adına doğru bir şekilde organize etmek.

VİZYONUMUZ

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığımızı , Türkiyenin her yerinden dünyanın birçok noktasına eğitim amacı ile gidecek öğrencilere kişinin ihtiyacına uygun olarak eğitim hizmetini sunmak .

NEDEN EMPATHY

• Yurtdışında çalışdığımız okullar tarafımızca dönem dönem ziyaret edilmektedir, Empathy yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak da kalitesine inandığımız bu okullarla tam bir işbirliği içinde çalışmaktayız.
• Öğrenci adayının beklentileri, gelecek hedefi, sosyo-ekonomik yapısı, kişiliğine uygun olarak ülke,şehir ve program seçimi yapmaktayız.
• Okul başvuru formlarının doldurulması, en uygun konaklama alternatiflerinin sunulması, havaalanı karşılama organizasyonu,adayların vizeye hazırlanması, ekonomik bilet seçeneklerinin araştırılması tarafımızdan özenle yapılmaktadır.
• Öğrencilerimiz yurtdışına gittikten sonra kendileri ve aileleri ile olan irtibatı kesmeyip, bu süreçte de yanlarında olmaktayız. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda hemen müdahele etmekteyiz.

KURUMSAL ORTAKLAR

• Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu Antalya Merkez Şube
• İstanbul Gaziosmanpaşa Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu
• İstanbul Başakşehir English Time Dil Okulu • Antalya Miramis Travel • İstanbul Globalist DMC Travel • İstanbul Ekomania Travel

ÜLKE TEMSİLCİLERİMİZ

İrlanda Temsilcimiz;
Evren Dündar

İngiltere Temsilcimiz;
Yıldız Yanovalı Denizsever