AMERİKA

Amerika’da dil eğitimi birçok açıdan fırsatlarla doludur. İngilizce’nin bir diğer ana vatanı Amerika’da geniş yelpazede program ve lokasyon seçenekleri ile her kişi ve isteğe uygun okul bulmak mümkündür.

Ana dilinin İngilizce olmasının yanı sıra Amerika’yı ve farklı kültürleri tanıma olanağı, dünyanın önde gelen kurum ve kuruluşlarına ev sahipliği yapması, bünyesinde prestijli üniversite ve eğitim kurumlarını barındırması, turistik ve sosyal imkanlarıile fırsatlar ülkesi olan Amerika’da dil eğitimi almak için uzman kadromuz size farklı alternatifler sunacaktır.

Amerika’da dil eğitimi, özel dil okullarında veya üniversitelerde verilmektedir. Konaklamalar aile yanı,yurt ve öğrenci evi şeklindedir.

Amerika’da sunulan dil eğitim programlarımız; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Bire-bir İngilizce, Yaz Okulları
Amerika’da dil eğitimi alabileceğiniz başlıca şehirler; New York, New Jersey, San Francisco, Los Angeles, San Diego, Boston, Miami, Chicago, Seattle.

Amerika’da bazı anlaşmalı dil okullarımız;
Embassy CES
St. Giles International
Kings Colleges
EC
LSI
Intrax
GEOS /Sprachcaffe
Eurocentres
Uceda School
Manhattan Language College