ÖĞRENCİ DENEYİMLERİ

Ayşegül Turan

The Burlinghton School of English | İngiltere - Londra 2008

İngilizce bilmenin zorunluluk haline geldiği günümüzde bu dili ülkesinde öğrenmeye karar vermenin ne kadar doğru bir şey olduğunu simdi daha iyi anlıyorum. Yaklaşık bir aydır İngiltere’ deyim.

Dil öğrenmenin yanında yeni bir kültür tanımanın heyecanıda var.

Buraya gelmemde emeği olan Empathy Ailesine teşekkürler..

Merve Sarısakal

Sprachcaffe Language Plus | İngiltere - Londra 2012

Bana bir sene önce İngiltere deki yaşadıklarım anlatılsaydı kesinlikle inanmazdım. Gerek mesleki gerekse dil konusunda kendimi çok geliştirdim. Evde kaldığım ailenin seçimi konusunda titizlikle davranılmış ve önceden konuşulduğu gibi bütün adımlar tek tek gerçekleşmiştir. Okul-LONDRA da ,tek kelimeyle harikaydı. Bana bu imkanı verdiği ve gitmemi sağladığı için öncelikle BOSCH firmasına daha sonra gerek Londra 'ya gitmeden önce gerekse gittikten sonra desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Empathy Eğitim danışmanlıktan Arzu Hanım' a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Büşra Dinçtürk

MLS International College | İngiltere - Bournemouth 2012

Daha önce hiç yurtdışına çıkmamış olmamla beraber İngiltere’ye gidecek olmam benim için çok büyük bir heyecandı; bir tanıdığım vasıtasıyla Empathy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına ulaştım ve işlemlere başladık. İngiltere’nin güney sahilinde Bournemouth şehrine gittim, Arzu abla ile MLS International adlı okulun bana uygun olacağına karar verdik ve gerçekten güzel bir seçimdi. Hersey beklediğimden daha güzeldi. MLS International College da hem eğitim olarak hemde sosyal çevre açısından bana çok şey kattı. 6 hafta çok çabuk geçti ve hiç geri dönmek istemedim ..eğer dil eğitimi düşünüyorsanız kesinlikle Empathy eğitimi tavsiye ederim ve Arzu ablaya ilgisinden ve desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Nilay Can

Amerika | Newyork 2017

Empathy yurtdışı eğitim danışmanlık firması aracılığı ile Abd de hayalini kurduğum dil eğitimini almaya başladım. Vize başvurusu, okul seçimi ve konaklama konusunda her detayla titizlikle ilgilenen Empathy Eğitim Ailesine teşekkür ederim..

Şenay Akar

EC English Language Centres | İngiltere - Londra 2011

2011 Mart ayında yurtdışına dil eğitimi için gitmeye karar verdim, Antalya'dan bir dil okulundan yönlendirilmemle Nisan ayında Arzu Uğurlu Hanımla tanıştım ve Haziran ayında kendimi Londra 'da buldum.Daha önceki yanlış acente seçimimden dolayı üç adet vize redde sahiptim ve bu yüzden İngiltere'ye gitme işini rafa kaldırmıştım.[...]

Devamı