Avustralya

Avustralya’nın göçmen alan bir ülke olması , yıl boyu süren ılıman iklimi, sıcakkanlı insanları, yüksek refah seviyesi ve düşük suç oranı ,güvenilirliği ve kaliteli eğitimi ile cazip hale gelmiştir.Başta İngilizler olmak üzere birçok ülkeden aldığı göçler ile zengin bir kültüre sahiptir. Bu yüzden oldukça cana yakın ve uyumlu insanlara sahiptir.

Avustralya’nın öğrencilere verdiği çalışma izni , sahip olduğu yüksek yaşam standartları, seçkin okullar ve bunlara karşılık düşük eğitim maliyetleriyle özellikle uzun dönem dil eğitimi düşünen öğrenciler için oldukça avantajlıdır.

Muhteşem doğası ve eşsiz kumsalları, dünyaca ünlü sanat ve kültür merkezleri, sosyal etkinlik ve aktiviteler eğitim alırken aynı zamanda sosyalleşme imkanı sunmaktadır.

İleri teknolojiye sahip sınıflar ve öğretim teknikleriyle öğrenciler eğitim aldıkları süreyi maksimum verim ile geçirirler.

Avustralya'da eğitim yılı Şubat'ta başlar.13 hafta ve üzeri eğitim giden öğrencilere haftada 20 saat çalışma hakkı verilmektedir. 40 hafta ve üzeri programlarda ise uzatılabilir vize alma hakkı vardır.

Avustralya’daki dil okulları öğrencilere modern ve kalite yurt ve seçkin aile yanı konaklamalar sunmaktadır.

Avustralya’da anlaşmalı okullarımızdaki programlarımız; Genel ingilizce, yoğun İngilizce , IELTS hazırlık, iş İngilizcesi, mesleki İngilizce, yaz okulları

Avustralya’da dil eğitimi alabileceğiniz başlıca şehirler; Sydney, Brisbane, Gold Coast, Melbourne, Perth

Avustralya’da anlaşmalı olduğumuz bazı dil okulları;
Embassy CES
Kaplan International Colleges
Browns
Eurocentres