Yeni Zelanda

Yeni Zelanda muhteşem doğal güzellikleri, yardımsever ve sıcakkanlı insanları,öğrencilere sunduğu çalışma imkanı ve yüksek yaşam standartıyla İngilizce eğitimi için tercih edilen ülkeler arasındadır.

Yeni Zelanda sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde gelişmiş farklı seçenekler sunar. Genellikle Uzakdoğu, Güney Amerika, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden öğrencilerin tercih ettiği Yeni Zelanda'da dil eğitimi özel dil okullarında , üniversite, kolej ve teknik okullarda verilmektedir. İngiliz eğitim sisteminin benimsenmiş olduğu ülkedeki dil eğitimi programları NZQA ( The New Zealand Qualifications Authority ve NZCVV ( The New Zealand Vice Chancellors Comitee ) tarafından onaylanmıştır.

Güney yarımkürede olduğu için kış mevsiminin Haziran-Eylül ayları arasında yaşanmakta olduğu Yeni Zelanda'da ılıman iklim hakimdir.

Konaklama olarak başta aile yanı olmak üzere yurt konaklama da mevcuttur.

Yeni Zelanda'da Dil Eğitimi Alabileceğiniz Şehirler : Auckland, Christchurch, Hamilton ve Canterbury

Dil eğitim programları : Genel ingilizce, yoğun ingilizce, IELTS / TOEFL hazırlık, iş ingilizcesi, mesleki ingilizce, birebir ingilizce, yaz dil okulları, OPUS programları, ücretsiz staj

Yeni Zelanda'da anlaşmalı dil okullarımız :
LSI International
Embassy CES
EF
CCEL
Worldwide School of English
Waikato Institute of Education
University of Canterbury